Workland,

ayrıcalıkların

Türkiye’nin en büyük ofis kompleksine sahip olan Vadistanbul’daki Workland, geniş ve ferah ofis seçenekleri, gece yarısına kadar açık Alışveriş Caddesi, Sadabad Deresi’yle Belgrad Ormanı’nın sükuneti, Vadistanbul’a özel Havaray hattı ve İstanbul’un ana bağlantı noktalarına iki adımda ulaşım imkanıyla çalışırken de hayatı kaçırmamanız için her detayı sunuyor.

Workland Vadistanbul’da 10 ile 80 m2 arasında değişen 34 farklı çalışma alan, 2 toplantı odası ve 100 kişilik seminer salonu sizin için hazırlandı.

ANASAYFA

Vadistanbul:
Ayazağa Mah. Cendere Cad. No:109, 2B Blok, 2. Kat, Sarıyer / İstanbul

E: info@workland.com.tr
T: 444 1 539
T: 0533 030 7420

Workland hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Formu doldurarak kişisel verilerinizin Kişisel Verilerin Korunması Bildirimi kapsamında Workland tarafından işlenmesini onaylamış sayılırsınız.

Hazır Ofis
Hazır Ofis

Kendiniz veya tüm ekibiniz için en ideal çalışma ortamına hemen sahip olun. Workland Vadistanbul'da tam zamanlı ofis ihtiyacınız için yüksek standartlara sahip bir fırsat sunuyor. Teknolojik alt yapı, sınırsız toplantı odası kullanımı, fiber internet, sınırsız kahve, ücretsiz otopark ve sekreterlik hizmeti ile siz sadece işinize odaklanın.

Keşfet
Sanal Ofis
Sanal Ofis

İşletmeniz için prestijli bir lokasyonda yasal iş adresi, size özel telefon numarası, tüm telefon çağrılarını sizin yerinize yanıtlama, kargo ve postalarınızı teslim alma gibi bir çok özellik Workland sanal ofis hizmeti ile artık çok kolay. Workland Sanal Ofis hizmetine aylık 1 saat ücretsiz toplantı odası kullanımı avantajı ile sahip olun ve hemen size tanımlanan hizmetleri kullanın.

Keşfet
Toplantı Odaları
Toplantı Odaları

Workland, Vadistanbul şubesinde 2 toplantı odası ve 100 kişilik seminer salonu sizin için hazırlandı. Workland’daki toplantı odaları zamanın ötesindeki teknik altyapı ve verimliliği artıran donanım özellikleriyle anlık ve sürekli toplantı ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılar.

Keşfet
Ortak Çalışma Alanları

Hazır ofise sahip olduğunuzda ortak alanların tümünü çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz.

Günlük Temizlik

Tüm zemini antibakteriyel halılar ile döşenmiş Workland’de tüm çalışma alanları haftanın her günü günlük olarak temizlenir.

Fiber İnternet

Workland, çalışma alanındaki yüksek konfor sağlayan detayların yanı sıra yüksek hızlı fiber internet ile işinize kesintisiz odaklanmanızı sağlar.

Güvenlik

Workland`in tüm alanlarında 7/24 kapalı devre kamera ve elektronik güvenlik sistemleri kayıt altındadır.

Otopark

Workland’de güne iyi başlamak için bir nedeniniz daha var; siz ve misafirleriniz için yeteri kadar otopark yeri hazır. Üstelik ücretsiz.

İklimlendirme

Çalışma alanları ve toplantı odalarında bağımsız üniteli dijital arayüz ile rahatça yönetilebilir Mitsubishi marka iklimlendirme sistemleri.

Sıcak İçecekler

Güne zinde başlamak, tüm günü enerjik bir şekilde geçirmeniz için sıcak içecekler ve zengin kahve çeşitleri sizin için sürekli hazır ve ücretsiz.

Mutfak

Workland`in mutfak alanında öğle yemeklerinizi yiyebilir, molalarınızda kafeterya bölümünde lezzetli kahveler eşliğinde sohbet edebilirsiniz.