Workland’de İşinizi Özgürce Kurun

Workland | Size uygun olan hazır ofis, sanal ofis veya toplantı odaları seçeneklerinden biri ile hemen Workland’in ayrıcalıklı dünyasında yer alabilirsiniz.

hazır ofis-workland-1

Hazır Ofis

Yüksek standartlara sahip bir ofis

Kendiniz veya tüm ekibiniz için en ideal çalışma ortamına hemen sahip olun. Workland iş dünyasının merkezi  Eclipse Maslak ve Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Vadistanbul’da tam zamanlı ofis ihtiyacınız için verimli, kaliteli ve yüksek standartlara sahip bir fırsat sunuyor. Ücretsiz ve sınırsız toplantı odası kullanımı, ücretsiz sekreter hizmeti, kaliteli mobilyalar, teknolojik alt yapı, fiber internet, sınırsız kahve, ücretsiz otopark ile aidat ve stopaj ödeme derdi olmadan siz sadece işinize odaklanın, gerisini biz düşünelim.

Ofisinizde Türkiye ve dünyanın alanında en iyi üreticileri olan Koleksiyon ve Nurus markalarına ait ürünler kullanıldı. Ayrıca tüm çalışma alanlarında her şeyi kendinize uygun hazırlamanız için yüksek teknolojiye ve bağımsız üniteye sahip  iklimlendirme sistemleri kullanıldı.

Detaylı Bilgi »

Sanal Ofis

Workland’in işletmeniz için ister Vadistanbul’da ister Maslak Eclipse’te sağladığı yasal iş adresi, size özel telefon numarası, tüm telefon çağrılarını sizin yerinize yanıtlama, kargo ve postalarınızı teslim alma gibi bir çok özellik ile işlerinizi yürütmek artık çok kolay!

Detaylı Bilgi »

Toplantı Odaları

Workland sizin için 8 ila 25 kişilik 6 farklı toplantı odası hazırladı.

Detaylı Bilgi »

Sizinle Tanışmak İstiyoruz

Workland’in Ayrıcalıklı Dünyasında sizin de ofisiniz olsun!

TEKLİF ALIN