Workland Vadistanbul

Hazır Ofis

Formu Doldurun Sizi Arayalım
*Gizlilik politikası kapsamında kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum
*Lütfen kişisel veri onayını işaretleyiniz.
 
 

Ayazağa Mahallesi Azerbaycan Caddesi no:3K-13 2B Ofis Kat:2 Sarıyer/İSTANBUL

E: info@workland.com.tr
T: 444 1 539
T: 0533 051 4624

Workland hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

İhtiyacınıza Özel

Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Vadistanbul’daki Workland, geniş ve ferah ofis seçenekleri, gece yarısına kadar açık Alışveriş Caddesi, Sadabad Deresi’yle Belgrad Ormanı’nın sükuneti, Vadistanbul’a özel Havaray hattı ve İstanbul’un ana bağlantı noktalarına iki adımda ulaşım imkanıyla çalışırken de hayatı kaçırmamanız için her detayı sunuyor.

Workland Vadistanbul’da 10 ile 80 m² arasında değişen 42 farklı çalışma alanı, 10, 12 ve 20 kişilik 3 farklı toplantı odası sizin için hazırlandı.

hazır ofis-workland
Hazır Ofis

Kendiniz veya tüm ekibiniz için en ideal çalışma ortamına hemen sahip olun. Workland iş dünyasının merkezi Maslak’ta tam zamanlı ofis ihtiyacınız için yüksek standartlara sahip bir fırsat sunuyor. Teknolojik alt yapı, haftalık ücretsiz toplantı odası kullanımı, fiber internet, sınırsız kahve, ücretsiz otopark ve sekreterlik hizmeti ile siz sadece işinize odaklanın.

Keşfet
Sanal Ofis

İşletmeniz için prestijli bir lokasyonda yasal iş adresi, size özel telefon numarası, tüm telefon çağrılarını sizin yerinize yanıtlama, kargo ve postalarınızı teslim alma gibi bir çok özellik Workland sanal ofis hizmeti ile artık çok kolay. Workland Sanal Ofis hizmetine aylık 1 saat ücretsiz toplantı odası kullanımı avantajı ile sahip olun ve hemen size tanımlanan hizmetleri kullanın.

Keşfet
Toplantı Odaları

Workland, Vadistanbul şubesinde 10, 12 ve 20 kişilik 3 farklı toplantı odasına sahiptir. Workland’daki toplantı odaları zamanın ötesindeki teknik altyapı ve verimliliği artıran donanım özellikleriyle anlık ve sürekli toplantı ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılar.

Keşfet

Özellikler

Mobilya

Sizin için en lüks mobilya markaları ile dizayn edilmiş ofislerde çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

Aidat, Stopaj Yok

Sizin için en lüks mobilya markaları ile dizayn edilmiş ofislerde çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

Sekretarya

Yabancı dil bilen özel sekreteriniz telefonlarınızı cevaplar, postalarınızı organize eder, misafirlerinizi ağırlar ve size bilgi akışı sağlar.

Ücretsiz Toplantı Odası Kullanımı

Tam donanımlı ve ileri teknolojiye sahip toplantı odalarına haftalık ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Fiber İnternet

Workland, çalışma alanındaki yüksek konfor sağlayan detayların yanı sıra yüksek hızlı fiber internet ile işinize kesintisiz odaklanmanızı sağlar.

Günlük Temizlik

Tüm zemini antibakteriyel halılar ile döşenmiş Workland’de tüm çalışma alanları haftanın her günü günlük olarak temizlenir.

Otopark

Workland’de güne iyi başlamak için bir nedeniniz daha var; siz ve misafirleriniz için yeteri kadar otopark yeri hazır. Üstelik ücretsiz.

Güvenlik

Workland`in tüm alanlarında 7/24 kapalı devre kamera ve elektronik güvenlik sistemleri kayıt altındadır.

Sıcak İçecekler

Güne zinde başlamak, tüm günü enerjik bir şekilde geçirmeniz için sıcak içecekler ve zengin kahve çeşitleri sizin için sürekli hazır ve ücretsiz.

Mutfak

Workland`in mutfak alanında öğle yemeklerinizi yiyebilir, molalarınızda kafeterya bölümünde lezzetli kahveler eşliğinde sohbet edebilirsiniz.

İklimlendirme

Çalışma alanları ve toplantı odalarında bağımsız üniteli dijital arayüz ile rahatça yönetilebilir Mitsubishi marka iklimlendirme sistemleri.

Ortak Çalışma Alanları

Hazır ofise sahip olduğunuzda ortak alanların tümünü çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz.

Sizinle Tanışmak İstiyoruz

Workland’in Ayrıcalıklı Dünyasında sizin de ofisiniz olsun!

TEKLİF ALIN