Toplantı Odaları

Toplantı Odaları

Workland kiralanabilir toplantı alanları ile eğitim, toplantı, seminer, konferans ve benzeri etkinliklerinizde profesyonel hizmetlerden faydalanın.

Her zaman hazır

Workland, Vadistanbul şubesinde 10 ve 20 kişilik 2 toplantı odası ve 90 kişilik bir seminer salonuna sahiptir. Eclipse Maslak şubesinde ise 8, 10 veya 30 kişilik toplantı odaları bulunmaktadır. Siz de hemen Workland’in prestijli toplantı odaları ile ilgili detaylı bilgi alın.

Workland’daki toplantı odaları zamanın ötesindeki teknik altyapı ve verimliliği artıran donanım özellikleriyle anlık ve sürekli toplantı ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılar.

Güleryüzlü personel

Müşterileriniz ve iş ortaklarınız güleryüzlü Workland resepsiyonistleri tarafından karşılanır ve toplantı odalarımız sizin için kullanıma hazırdır.

Seminer Salonu

Workland sizin için 8 ile 90 kişilik arasında toplam 7 farklı toplantı odası hazırladı. Toplantı odalarının tümü projeksiyon, telekonferans ve video konferans olanakları, dijital arayüz ile iklimlendirme kontrolü, harici hoparlör özelliğine sahip telefon, yazı tahtası, not defterleri ve kalemler gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ve sizi ilk dakikadan itibaren toplantınıza odaklanmanızı sağlayacak araçlar ile donatıldı.

Toplantı Odaları
Toplantı Odaları
hazır ofis
hazır ofis

Detaylı bilgi alın

Workland’de işinizi özgürce kurun. Workland hakkında detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşın.