Hazır Ofis

10-85 m² arasında değişen 81 çalışma alanı, 7 farklı toplantı odası ve ortak kullanım alanları ile Vadistanbul ve Eclipse lokasyonlarımızda hazır ofis seçenekleri sizi bekliyor.

Yüksek Standartlara Sahip Bir Hazır Ofis

Kendiniz veya tüm ekibiniz için en ideal çalışma ortamına hemen sahip olun. Workland iş dünyasının merkezi Maslak’ta ve Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Vadistanbul’da tam zamanlı hazır ofis ihtiyacınız için verimli, kaliteli ve yüksek standartlara sahip bir fırsat sunuyor. Ücretsiz ve sınırsız toplantı odası kullanımı, ücretsiz sekreter hizmeti, kaliteli mobilyalar, teknolojik alt yapı, fiber internet, sınırsız kahve, ücretsiz otopark ile aidat ve stopaj ödeme derdi olmadan siz sadece işinize odaklanın, gerisini biz düşünelim.

Hemen Teklif Alın

Workland’de Hazır Ofis Sahibi Olmanın Avantajları

 • Sizin için en lüks mobilya markaları ile dizayn edilmiş ofislerde çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.
 • Aidat ve stopaj gibi ödemeler ile uğraşmanıza gerek olmadan işinize konsantre olabilirsiniz.
 • Tam donanımlı ve ileri teknolojiye sahip toplantı odalarına haftalık ücretsiz sahip olabilirsiniz.
 • Yabancı dil bilen özel sekreteriniz telefonlarınızı cevaplar, postalarınızı organize eder, misafirlerinizi ağırlar ve size bilgi akışı sağlar. Workland`in ayrıcalık dolu çalışma alanlarında size özel sekreter sadece ufak bir ayrıntı.
 • Tüm zemini antibakteriyel halılar ile döşenmiş Workland`de hijyen ve temizlik en önemli ayrıntılardandır. Tüm ortak alanlar ve size özel çalışma alanları haftanın her günü günlük olarak temizlenir.,

ULAŞIM & GÜVENLİK

 • Workland`de güne iyi başlamak için bir nedeniniz daha var; kendi aracı ile ulaşmak isteyen siz ve misafirleriniz için yeteri kadar otopark yeri hazır. Üstelik kullanımınıza özel otopark ücretsiz.
 • Otoparklar, bina giriş çıkışları, ofis alanları… Workland`in tüm alanlarında 7/24 kapalı devre kamera ve elektronik güvenlik sistemleri kayıt altındadır. Ayrıca Eclipse Maslak Business ve Vadistanbul güvenlik personelleri ile günün her dakikası güvendesiniz.
 • Metro istasyonu ve toplu taşıma araçlarına sadece bir kaç adım uzaklıkta olan Workland şubeleri büyük ulaşım kolaylığına sahiptir. Eclipse Maslak, sizin için her koşulu düşünerek tüm ana ulaşım noktalarına 15 dakika aralıklarla hizmet veren ücretsiz shuttle servisi sunmaktadır. Workland Vadistanbul’da ise Türkiye’nin ilk Havaray’ı yanı başınızda yer alıyor.
 • Workland çalışma alanındaki yüksek konfor sağlayan detayları yanı sıra yüksek hızlı fiber internet, tüm alanlar için kablosuz ağ, bilgilerinizi güvende tutabilmek amacı ile her odaya farklı sanal ağ ve uygun alt yapı, eğer sunucularınız var ise barındırma hizmeti ve sizinle aynı ağ ortamında buluşturma hizmetleri ile işinize kesintisiz odaklanmanızı sağlar.
 • Güne zinde başlamak, tüm günü enerjik bir şekilde geçirmeniz için sıcak içecekler ve zengin kahve çeşitleri sizin için sürekli hazır ve ücretsiz.
 • Tüm çalışma alanlarında ve toplantı odalarında bağımsız üniteye sahip dijital arayüz ile rahatça yönetilebilir iklimlendirme sistemi ile kendinize özel ideal sıcaklığı ayarlayarak, günün tüm saatlerini en iyi şekilde geçirebilirsiniz.

WORKLAND AVANTAJLARI

 • Workland siz ve iş ortaklarınız için tüm detayları düşündü. Workland ailesine katılarak, anlaşmalı olduğu eski İstanbul’un merkezinde ve deniz kıyısında yer alan Best Western Citadel Hotel, Best Western President Hotel, Avrupa Residence Suites, Vadistanbul Radisson Blu ve ticari seyahatleriniz için Kayseri Radisson Blu otellerinde %20’den başlayan fiyat avantajlarıyla konaklayabilirsiniz.
 • Workland`in mutfak alanında siz ve çalışanlarınız öğle yemeklerini ofisin dışında yiyebilir, küçük molalarınızda kafeterya bölümünde lezzetli kahveler ve sıcak içecekler eşliğinde sohbet edebilirsiniz.
 • Workland siz ve ekibiniz için performanslı ve konforlu çalışma modellerinin tümünü düşündü. Workland’de kiralayacağınız ofisinize ek olarak kafeterya, dinlenme ve ortak çalışma alanlarını kapsayan tüm mekanları çalışma alanı olarak kullanmakta özgürsünüz.

Ekstra hiçbir ücret ödemeyin!

Workland’in sizin için tüm detaylarını düşünerek hazırladığı çalışma alanlarından birini seçerek işiniz için en iyi yatırımı alanında en uygun fiyatlarla yapın.

Ofis yönetmek, bilgi teknolojileri alt yapısı ile uğraşmak, yüksek kuruluş sermayesi, kullanmadığınız alanlara para ödemek, asistan ve mutfak giderlerini düşünmek yok. Workland ile çalışmaya hemen başlayın.

 
https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/worklandtr/

hazır ofis-workland-1

Sizinle Tanışmak İstiyoruz

Workland’in Ayrıcalıklı Dünyasında sizin de ofisiniz olsun!

TEKLİF ALIN