Workland,

ayrıcalıkların başk

Eclipse Maslak şubemiz, İstanbul’un prestijle tanıştığı noktada, Maslak’ın tam ortasında, iş dünyasının merkezinde yer alan Eclipse Maslak Business’da yer alıyor. Muhteşem konumu sayesinde iki adımda metroya ve toplu taşıma araçlarına ulaşabilirsiniz.

Eclipse Maslak’ta ihtiyacınıza özel tasarlanmış 10 ile 52 m2 arasında değişen 45 farklı çalışma alanı, 3 toplantı odası ve 300 m2 ortak kullanım alanı sizi bekliyor.

Anasayfa


Maslak mah. Sanatkarlar sok. No:2 Eclipse Maslak Sitesi E blok Kat.5/9 Sarıyer/İstanbul

E:info@workland.com.tr
T: 444 1 539
T: 0533 030 7420

Workland hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Formu doldurarak kişisel verilerinizin Kişisel Verilerin Korunması Bildirimi kapsamında Workland tarafından işlenmesini onaylamış sayılırsınız.

Hazır Ofis
Hazır Ofis

Kendiniz veya tüm ekibiniz için en ideal çalışma ortamına hemen sahip olun. Workland iş dünyasının merkezi Maslak’ta tam zamanlı ofis ihtiyacınız için yüksek standartlara sahip bir fırsat sunuyor. Teknolojik alt yapı, sınırsız toplantı odası kullanımı, fiber internet, sınırsız kahve, ücretsiz otopark ve sekreterlik hizmeti ile siz sadece işinize odaklanın.

Keşfet
Sanal Ofis
Sanal Ofis

İşletmeniz için prestijli bir lokasyonda yasal iş adresi, size özel telefon numarası, tüm telefon çağrılarını sizin yerinize yanıtlama, kargo ve postalarınızı teslim alma gibi bir çok özellik Workland sanal ofis hizmeti ile artık çok kolay. Workland Sanal Ofis hizmetine aylık 1 saat ücretsiz toplantı odası kullanımı avantajı ile sahip olun ve hemen size tanımlanan hizmetleri kullanın.

Keşfet
Toplantı Odaları
Toplantı Odaları

Workland, Eclipse Maslak şubesinde 8, 10 veya 30 kişilik toplantı odaları bulunmaktadır. Workland’daki toplantı odaları zamanın ötesindeki teknik altyapı ve verimliliği artıran donanım özellikleriyle anlık ve sürekli toplantı ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılar.

 

Keşfet
Ortak Çalışma Alanları

Hazır ofise sahip olduğunuzda ortak alanların tümünü çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz.

Günlük Temizlik

Tüm zemini antibakteriyel halılar ile döşenmiş Workland’de tüm çalışma alanları haftanın her günü günlük olarak temizlenir.

Fiber İnternet

Workland, çalışma alanındaki yüksek konfor sağlayan detayların yanı sıra yüksek hızlı fiber internet ile işinize kesintisiz odaklanmanızı sağlar.

Güvenlik

Workland`in tüm alanlarında 7/24 kapalı devre kamera ve elektronik güvenlik sistemleri kayıt altındadır.

Otopark

Workland’de güne iyi başlamak için bir nedeniniz daha var; siz ve misafirleriniz için yeteri kadar otopark yeri hazır. Üstelik ücretsiz.

İklimlendirme

Çalışma alanları ve toplantı odalarında bağımsız üniteli dijital arayüz ile rahatça yönetilebilir Mitsubishi marka iklimlendirme sistemleri.

Sıcak İçecekler

Güne zinde başlamak, tüm günü enerjik bir şekilde geçirmeniz için sıcak içecekler ve zengin kahve çeşitleri sizin için sürekli hazır ve ücretsiz.

Mutfak

Workland`in mutfak alanında öğle yemeklerinizi yiyebilir, molalarınızda kafeterya bölümünde lezzetli kahveler eşliğinde sohbet edebilirsiniz.