Toplantı Odaları

10-80 m² arasında değişen 85 çalışma alanı, 6 farklı toplantı odası ve ortak kullanım alanları Vadistanbul ve Eclipse lokasyonlarımızda sizi bekliyor.

Her Zaman Kullanıma Hazır

Workland Vadistanbul’da 10 ile 80 m² arasında değişen 42 farklı çalışma alanı ve 3 farklı toplantı odası sizin için hazırlandı. Eclipse Maslak şubesinde ise 10 ila 60 m² genişliğinde 8, 10 ve 25 kişilik toplantı odaları bulunmaktadır. Siz de hemen Workland’in prestijli toplantı odaları ile ilgili detaylı bilgi alın.

Workland’daki toplantı odaları ve konferans salonları zamanın ötesindeki teknik altyapı ve verimliliği artıran donanım özellikleriyle anlık ve sürekli toplantı ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılar.

Hemen Teklif Alın

Güleryüzlü Personel

Müşterileriniz ve iş ortaklarınız güleryüzlü Workland resepsiyonistleri tarafından karşılanır ve toplantı odalarımız sizin için kullanıma hazırdır.

Workland sizin için 8 ila 25 kişilik 6 farklı toplantı odası hazırladı. Toplantı odalarının tümü projeksiyon, telekonferans ve video konferans olanakları, dijital arayüz ile iklimlendirme kontrolü, harici hoparlör özelliğine sahip telefon, yazı tahtası, not defterleri ve kalemler gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ve sizi ilk dakikadan itibaren toplantınıza odaklanmanızı sağlayacak araçlar ile donatıldı.

Workland sizin için 8 ila 25 kişilik 6 farklı toplantı odası hazırladı. Toplantı odalarının tümü projeksiyon, telekonferans ve video konferans olanakları, dijital arayüz ile iklimlendirme kontrolü, harici hoparlör özelliğine sahip telefon, yazı tahtası, not defterleri ve kalemler gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ve sizi ilk dakikadan itibaren toplantınıza odaklanmanızı sağlayacak araçlar ile donatıldı.

Kaliteden ödün vermeden her türlü etkinliğe ev sahipliği yapan konferans salonlarımız sizleri bekliyor. Kaliteyi hizmet anlayışı olarak benimseyen Workland ile konferans salonlarında yapacağınız tüm etkinlik ve organizasyonlarda tüm ihtiyaçlarınız sizin için önceden düşünüldü. Mimarisindeki ince detaylar, ambiyansı ile birleşince ortaya çıkan kalite ve atmosferden hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Birbirinden güzel ve farklı büyüklükteki salonları, en ince ayrıntılara verilen büyük önem sayesinde her büyüklükteki tüm etkinliklerinizi ve organizasyonlarınızı muhteşem kılacaksınız.

Toplantı Odası Düzeni

Düzenlenen toplantıda kaç kişi olduğuna göre farklı alternatiflerin bulunduğu gerekli mobilya düzeninin sağlandığı bir alandır.

Toplantı Odası Avantajları 

Şirketlerin ya da freelance çalışanların müşterileri ve ekipleriyle yapacakları görüşmeler toplantı odası hizmeti sayesinde çok daha verimli bir hale gelir. Prestijli lokasyonlar ve profesyonel hizmet, aynı zamanda kurumsal kimliği de pekiştirir. Kişi sayısına göre farklı genişlikteki toplantı odaları arasından seçim yapabilirsiniz. Teknik altyapı ile donatılan toplantı odaları oldukça işlevseldir Toplantı odalarını saatlik ya da günlük kiralamak mümkündür. Ücretsiz çay, kahve servisi  bulunur.

Workland Toplantı Odası Avantajları

Toplantı Odası Hizmetleri Nelerdir? Neleri Kapsar?

Workland Vadistanbul ’da 10 ile 80 m² arasında değişen 42 farklı çalışma alanı ve 3 farklı toplantı odası sizin için hazırlandı. Eclipse Maslak şubesinde ise 10 ile 60 m² arasında 8, 10 ve 25 kişilik toplantı odaları bulunmaktadır. Workland’daki toplantı odaları ve konferans salonları zamanın ötesindeki teknik altyapı ve verimliliği artıran donanım özellikleriyle anlık ve sürekli toplantı ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılar.

Müşterileriniz ve iş ortaklarınız güler yüzlü Workland resepsiyonistleri tarafından karşılanır ve toplantı odalarımız sizin için kullanıma hazırdır. Workland sizin için 8-25 kişi kapasiteli 6 farklı toplantı odası hazırladı. Toplantı odalarının tümü projeksiyon, telekonferans ve video konferans olanakları, dijital ara yüz ile iklimlendirme kontrolü, harici hoparlör özelliğine sahip telefon, yazı tahtası, not defterleri ve kalemler gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ve sizi ilk dakikadan itibaren toplantınıza odaklanmanızı sağlayacak araçlar ile donatıldı. Kaliteden ödün vermeden her türlü etkinliğe ev sahipliği yapan konferans salonlarımız sizleri bekliyor. Kaliteyi hizmet anlayışı olarak benimseyen Workland ile konferans salonlarında yapacağınız tüm etkinlik ve organizasyonlarda tüm ihtiyaçlarınız sizin için önceden düşünüldü. Mimarisindeki ince detaylar ,ambiyansı ile birleşince ortaya çıkan kalite ve atmosferden hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Birbirinden güzel ve farklı büyüklükteki salonları, en ince ayrıntılara verilen büyük önem sayesinde her büyüklükteki tüm etkinliklerinizi ve organizasyonlarınızı muhteşem kılacaksınız.

 

 

Toplantı odası kullananlar için en iyi konum

Ulaşımı kolay olan prestijli bir iş merkezinde toplantılarınızı organize etmeniz hem daha kaliteli bir hizmet almanıza hem de daha verimli bir toplantı gerçekleştirebilmenize sebep olur.

Toplantı odası fiyatlandırması nasıl yapılır?

Toplantı Odası maliyetlerine neler dahildir?

Hangi toplantı odası tercih edilirse edilsin misafirlerin karşılanıp toplantı odasına yönlendirilmesi, kahve-çay-su ikramı fiyatlandırmanın dahilindedir.  Otopark kullanımı sizler ve iş ortaklarınız için ücretsiz olarak sunulur. 

Toplantı Odası kiralamada kişi sayısı arttıkça fiyat artar mı?

Kullanılacak toplantı odasının metrekaresine ve kişi sayısına göre fiyatlandırma değişir. 

Toplantı Odası maliyetlerine ekstra bir ödeme yapmam gerekir mi?

Toplantı odası kiralama bedeli dışında ekstra ödeme yapmanız gerek yoktur.

Toplantı Odası ödemeleri nasıl yaparım?

Kaç kişilik toplantı odasını kaç saat kiraladığınıza göre ödeme yapacağınız miktar değişkenlik gösterir.

Ödemeniz gereken miktar sizlere fatura edilir.

Sizinle Tanışmak İstiyoruz

Workland’in Ayrıcalıklı Dünyasında sizin de ofisiniz olsun!

TEKLİF ALIN