Workland Hakkında

Workland, ayrıcalıkların başkenti

Size uygun olan hazır ofis, sanal ofis veya toplantı odaları seçeneklerinden biri ile hemen Workland’in ayrıcalıklı dünyasında yer alabilirsiniz.

Workland’de sizin için tüm detaylarını düşünerek hazırladığımız hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odalarından birini seçerek işiniz için en iyi yatırımı, alanında en uygun fiyatlarla yapabilmenizi sağlıyoruz.

 

Burada ofis yönetmek, bilgi teknolojileri alt yapısı ile uğraşmak, yüksek kuruluş sermayesi ve kullanmadığınız alanlara para ödemek, asistan ve mutfak giderleri için düşünmek yok. Çalışmaya hemen başlarsınız!

 

Anlaştığınız kiralama bedeli dışında sınırsız ve özgürce kullanacağınız internet bağlantısı, otopark, 7/24 ofis kullanımı, telefon, resepsiyon hizmeti, su, kahve gibi mutfak giderleri ve daha onlarca ayrıcalıklı hizmet için hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz.

 

Workland’de seçkin markalardan seçerek oluşturduğumuz ofis ve lounge alanlarımızda konfor ve tasarımın en şık haliyle buluşacaksınız.

Workland - Sare Çetinsaya

İlk şubemiz Eclipse Maslak, İstanbul’un prestijle tanıştığı noktada, Maslak’ın tam ortasında, iş dünyasının merkezinde yer alan Eclipse Maslak Business’da yer alıyor. Muhteşem konumu sayesinde iki adımda metroya ve toplu taşıma araçlarına ulaşabilirsiniz.

 

Eclipse Maslak’ta ihtiyacınıza özel tasarlanmış 10 ile 52 m2 arasında değişen 45 farklı çalışma alanı, 3 toplantı odası ve 300 m2 ortak kullanım alanı sizi bekliyor.

 

İkinci şubemiz; Türkiye’nin en büyük ofis kompleksine sahip olan Vadistanbul’daki Workland, geniş ve ferah ofis seçenekleri, gece yarısına kadar açık Alışveriş Caddesi, Sadabad Deresi’yle Belgrad Ormanı’nın sükuneti, Vadistanbul’a özel Havaray hattı ve İstanbul’un ana bağlantı noktalarına iki adımda ulaşım imkanıyla çalışırken de hayatı kaçırmamanız için her detayı sunuyor.

 

Workland Vadistanbul’da 10 ile 80 m2 arasında değişen 34 farklı çalışma alan, 2 toplantı odası ve 100 kişilik seminer salonu sizin için hazırlandı.

 

İşiniz için en iyi yatırımı yapmak istiyorsanız hemen Workland’in ayrıcalıklı dünyasında yerinizi alın.

 

Ofisiniz Hazır

Sizinle tanışmak istiyoruz

Türkiye’nin en büyük karma projesi Vadistanbul’da yer alan Workland’in yeni şubesinde ofisiniz olsun.

TEKLİF ALIN