Diyelim ki yeni bir şirket kurmaya karar verdiniz, bu süreçte de şirketinizle ilgili işlemleri yasal olarak yürütebilmeniz için bir şirket adresine ihtiyacınız var fakat ofis fiyatları da oldukça pahalı. İşte bu noktada size oldukça yardımcı olacak yeni bir çözüm mevcut; Sanal Ofis.

Sanal Ofis, home office çalışanlar, freelance çalışanlar ya da iş gereği sürekli seyahat halinde olanlar için oldukça faydalı bir seçenektir. Sanal ofis size somut olarak bir ofise sahip olma zorunluluğu şart koşmazken, bir ofisten tüm beklentilerinizi de karşılar.

Sanal ofis, yasal süreçlerde gösterebileceğiniz bir şirket adresi, kargolarınızı yönlendirebileceğiniz bir nokta, müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz bir mekan ve sekreterlik hizmetleri gibi pek çok avantaj sunmaktadır. 

Peki sanal ofis yasal mıdır? Evet. Türkiye’deki yasalara göre sanal ofis tamamen yasaldır.

Sanal ofisin avantajları ise oldukça fazladır. Öncelikle maddi olarak size sağladığı birçok avantaj vardır. Sanal ofis sayesinde ofis kirası, elektrik, su, ısınma, internet gibi masraflardan kurtulmuş olursunuz. Bu masraflara ekstra bir bütçe ayırmazken, aynı zamanda da size yasal olarak sağlanacak bir adres, toplantı odaları, sekreter ve sanal asistan hizmetleri gibi avantajlar sunulur. 

Eğer yeni bir şirket kurduysanız sanal ofis sağladığı imkanlarla size oldukça yardımcı olacak. Freelance ya da home office çalışıyorsanız, sanal ofisin sağladığı faydalar bir o kadar fazladır. Sanal ofis sizi profesyonel hayata hazır hale getirecek bir çözüm sunarken, hem de size oldukça rahat ve kullanışlı bir çalışma imkanı sunuyor.

Workland’de Sanal Ofis sahibi olduğunuzda kira, fatura ve başka ofis giderleri gibi dertleriniz olmadan bir ofisin size sağladığı tüm avantajlara sahip olmak için sanal ofisi tercih edebilirsiniz. 21. Yüzyılın sağladığı en büyük avantajlardan biri olan sanal ofis, size dilediğiniz yerde çalışırken, yasal süreçler ve şirketiniz için gereken diğer pek çok şey için gerekli imkanları sağlamaktadır. 

Kargolarınızı yönlendirebileceğiniz bir yere sahip olmak, çağrılarınızın cevaplanması, gerektiği zaman müşterilerinizle toplantı yapabileceğiniz bir mekana sahip olmak ve kartvizitinizde gösterebileceğiniz bir adres gibi pek çok imkan sunan sanal ofisin yeni iş kuranlar, freelance ve home office çalışanlar için daha birçok avantajı vardır.

Leave a Reply