Workland sadece sizi düşünür

Size uygun olan hazır ofis, sanal ofis veya toplantı odaları seçeneklerinden biri ile hemen Workland’in ayrıcalıklı dünyasında yer alabilirsiniz.

Mutfak

Mutfak

Workland`in mutfak alanında siz ve çalışanlarınız öğle yemeklerini ofisin dışında yiyebilir, küçük molalarınızda kafeterya bölümünde lezzetli kahveler ve sıcak içecekler eşliğinde sohbet edebilirsiniz.

Workland Kafe

Sıcak İçecekler

Güne zinde başlamak, tüm günü enerjik bir şekilde geçirmeniz için sıcak içecekler ve zengin kahve çeşitleri sizin için sürekli hazır ve ücretsiz.

Workland Otopark

Ücretsiz Otopark

Workland`de güne iyi başlamak için bir nedeniniz daha var; kendi aracı ile ulaşmak isteyen siz ve misafirleriniz için yeteri kadar otopark yeri hazır. Üstelik kullanımınıza özel otopark ücretsiz.

Workland Temizlik

Günlük Temizlik

Tüm zemini antibakteriyel halılar ile döşenmiş Workland`de hijyen ve temizlik en önemli ayrıntılardandır. Tüm ortak alanlar ve size özel çalışma alanları haftanın her günü günlük olarak temizlenir.

Ortak Çalışma Alanları

Ortak Çalışma Alanları

Workland siz ve ekibiniz için performanslı ve konforlu çalışma modellerinin tümünü düşündü. Workland’de kiralayacağınız ofisinize ek olarak kafeterya, dinlenme ve ortak çalışma alanlarını kapsayan tüm mekanları çalışma alanı olarak kullanmakta özgürsünüz.

Workland'de Özel Sekreter

Özel Sekreter

Yabancı dil bilen özel sekreteriniz telefonlarınızı cevaplar, postalarınızı organize eder, misafirlerinizi ağırlar ve size bilgi akışı sağlar. Workland`in ayrıcalık dolu çalışma alanlarında size özel sekreter sadece ufak bir ayrıntı.

Güvenlik

Güvenlik

Otoparklar, bina giriş çıkışları, ofis alanları… Workland`in tüm alanlarında 7/24 kapalı devre kamera ve elektronik güvenlik sistemleri kayıt altındadır. Ayrıca hem ofis alanları hem de Eclipse Maslak Business güvenlik personelleri ile günün her dakikası güvendesiniz.

Workland'de İklimlendirme

İklimlendirme

Tüm çalışma alanlarında ve toplantı odalarında bağımsız üniteye sahip dijital arayüz ile rahatça yönetilebilir Mitsubishi marka iklimlendirme sistemi ile kendinize özel ideal sıcaklığı ayarlayarak, günün tüm saatlerini en iyi şekilde geçirebilirsiniz.

Workland'de Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Workland size ideal çalışma ortamı ve koşulları hazırlamakla kalmaz. Şirket kuruluşu, iş geliştirme ve iletişim, hukuk, marka tescili, web sitesi tasarımı ve stratejik yönetim alanlarında danışmanlık hizmeti sağlar.

Workland'de Fiber İnternet

Fiber İnternet

Workland çalışma alanındaki yüksek konfor sağlayan detayları yanı sıra yüksek hızlı fiber internet, tüm alanlar için kablosuz ağ, bilgilerinizi güvende tutabilmek amacı ile her odaya farklı sanal ağ ve uygun alt yapı, eğer sunucularınız var ise barındırma hizmeti ve sizinle aynı ağ ortamında buluşturma hizmetleri ile işinize kesintisiz odaklanmanızı sağlar.

Workland Shuttle'ları

Ulaşım Kolaylığı

Metro istasyonu ve toplu taşıma araçlarına sadece bir kaç adım uzaklıkta olan Workland şubeleri büyük ulaşım kolaylığına sahiptir. Eclipse Maslak, sizin için her koşulu düşünerek tüm ana ulaşım noktalarına 15 dakika aralıklarla hizmet veren ücretsiz shuttle servisi sunmaktadır. Workland Vadistanbul’da ise Türkiye’nin ilk Havaray’ı yanı başınızda yer alıyor.

Konaklama Ayrıcalıkları

Konaklama

Workland siz ve iş ortaklarınız için tüm detayları düşündü. Workland ailesine katılarak, anlaşmalı olduğu eski İstanbul’un merkezinde ve deniz kıyısında yer alan Best Western Citadel Hotel, Best Western President Hotel, Avrupa Residence Suites ve ticari seyahatleriniz için Kayseri Radisson Blu otellerinde %20’den başlayan fiyat avantajlarıyla konaklayabilirsiniz.

Sizinle tanışmak istiyoruz

Türkiye’nin en büyük karma projesi Vadistanbul’da yer alan Workland’in yeni şubesinde ofisiniz olsun.

TEKLİF ALIN